Zapomnij się… z Canpolkiem

Coraz ciężej jest o wyraźną granicę pomiędzy życiem czysto moim a życiem Em. Jest to praktycznie niemożliwe, bo ona jest jego integralną, największą i przez jeszcze wiele miesięcy jego najbardziej wymagającą częścią. Teraz rzadko kiedy włączam sobie muzykę którą lubię. Słucham „Zostań moją przyjaciółką” „Mały Jarek farmę miał” i „Idziemy do zoo”. Ba, często łapię się na tym że Em gdzieś wychodzi (tzn ktoś ją zabiera z domu :P) a ja siedzę jeszcze godzinę przy dziecięcych hitach puszczonych na full 😉13151532_1697702567144881_7907522839315219094_n

Zapominam się wychodząc na spacer, że nie mam makijażu. Raz nawet zapomniałam się i wyszłam na plac zabaw w domowych getrach 😀 Wygląd na spacerach z małą jakoś przestał mi doskwierać – liczy się wygoda, no bo przecież na koziołku siedząc okrakiem nie wystąpię w ekskluzywnej sukni!

Ostatnio udało mi się otrzymać do testów od Firmy Canpol Babies rzecz, przy której spokojnie mogę się „zapomnieć” i iść z nią na miasto nawet kiedy nie wychodzę na spacer akurat z dzieckiem. Rzeczą tą jest spacerowa torba termoizolacyjna – genialny (naprawdę!) wynalazek na krótkie, codzienne spacery, do noszenia zarówno przez mamę, ale równie normalnie i funkcjonalnie wyglądająca na ramieniu taty 🙂

Torba posiada dwie zasadnicze zalety, które powodują że teraz nikt spacerujący z Em bez niej po prostu nie wychodzi:

a) Jest niewielkich rozmiarów (27cm wysokości) przez co poruszamy się z nią swobodnie a nie tłuczemy tak jak w przypadku torby doczepianej do wózka. Długi regulowany pasek umożliwia trzymanie jej na wózku, mnie równie dobrze trzyma się i korzysta z niej na ramieniu.2016-05-24 (62)b) ma praktyczne schowki i kieszenie: 1 kieszonka zamykana na suwek (np na klucze, komórkę, chustki, smoczek) na zewnątrz oraz 1 podobnie zamykana w środku (np na pampersa, chusteczki nawilżane). Dodatkowo w środku znajduje się siateczkowa kieszonka do której wsadzamy butelkę przez co niezależnie od naszej płaszczyzny położenia ( a jak wiemy z ruchliwym dzieckiem te „płaszczyzny” mogą być naprawdę wszelakie!) piciu stoi dzielnie w pozycji trwale pionowej.2016-05-19 (18)

Producent dorzuca jeszcze takie istotne info dotyczące materiałów z których jest zrobiona: Podwójna powłoka termoizolacyjna wykonana z neoprenu i pianki stanowi doskonałą ochronę termiczną wpływając na spowolnienie procesu stygnięcia/ogrzania się pokarmu w butelce/kubku. W zależności od temp. wyjściowej pokarmu oraz warunków atmosferycznych torba utrzymuje temperaturę pokarmu nawet do 2 godz. (nie zastępuje termoopakowania). Wnętrze zabezpieczone jest wodoodpornym materiałem

Krótko mówiąc: jest to jeden z najlepszych produktów/gadżetów jakie mamy dla Em, i które poleciłabym drugiej mamie, a nawet kupiła na prezent.

Prócz torby w ramach testowania z Blogosfery Canpola, udało nam się otrzymać również zestaw serii „Pingwin”, w skład którego wszedł: kubek niekapek, smoczek oraz zawieszka na smoczek.

2016-05-19 (16)2016-05-19 (13)

  • Smoczek i zawieszkę zaprojektowano dla wszystkich miłośników elegancji i uniwersalności w jednym, do których się zaliczam i ja. Wiadomo że smok i zawieszka nie jest dopasowywana kolorystycznie co dzień do aktualnego ubranka dziecka, ale mnie – pedanta osobiście bolą w oczy gryzące się kolory nawet takich szczegółów. W przypadku biało-czarnej kolorystyki (z czerwoną domieszką) tego zestawu, pozbyłam się tego problemu. Szczerze uważam jednak, że smoczek powinien być biały z czarnym dodatkiem (a nie na odwrót), gdyż przewaga czarnego jest jak dla mnie na małe dziecko nieco zbyt „smutnawa”

thumb.php

  • Bidon niekapek Haberman stworzony dla Canpol Babies, mimo że zaprojektowany przez wynalazczynię pierwszego niekapka, a więc speca w dziedzinie, jest przez nas póki co jeszcze nieużywany na co dzień. Em mimo doskonałej techniki samodzielnego picia z butelki, nie potrafi – właściwie nie chce – nauczyć się pić z niekapków. Od twardych ustników wciąż woli miękkie smoczki butelek. Wygląd – doskonały, bo pomysłowy a przez to fajnie oryginalny. Wykonanie – prosty, jedynie dwuelementowy kubek z unikalnym zaworkiem tworzy z produktu zgodnie z jego nazwą „kubek NIEKAPEK”, uniemożliwa bowiem dziecku rozlewanie napoju (co niestety Em przy zwykłej butelce zdarza się bardzo często, robi to świadomie). Całą serię pingwinkową polecam, szczególnie w całym zestawie – na wiosenno-letnich spacerach najlepsze wrażenie zrobi bowiem idealnie dopasowany do siebie komplet czarno-białych, uniwersalnych gadżetów.

Sponsorem przedstawionych produktów jest cudowna marka:

517_logo_canpol

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Zapomnij się… z Canpolkiem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s