Werther’s Original Creamy Filling

2016-04-06 (8)Testowane: Kwiecień 2016

W ostatnich dniach, dzięki RekomendujTo udało nam się przetestować produkt, który jak chyba żaden inny intensywnie kojarzy mi się z moim osobistym dzieciństwem. Widząc czy smakując cukierki Werther’s Original od razu pojawia się w mojej głowie niezmazywalne skojarzenie z ich dawną reklamą, w której Dziadek przemawia do swojego wnuczka głosem, który ja zawsze nazywałam „smakowitym” 😉 Pamiętacie? –> Obejrzyj

page
jeść jeszcze nie mogła ale była nadmiernie zainteresowana pięknym pudłem Ambasadora, a przede wszystkich złotymi papierkami po cukierkach 😉

Em nie jest jeszcze na tyle duża, aby zapamiętać ze swojego dzieciństwa duże pudło przepysznych cukierków, jakie tego miesiąca zapukało do naszego domu i kazało zjadać i dzielić się nimi z innymi, ale mam nadzieję że kiedyś trafimy na taki produkt, którego smak czy zapach będzie nawet po dziesiątkach lat przywoływał jej wspomnienia i obrazy ze swojego dzieciństwa.

Dwa słowa o współczesnej odmianie cukierków Werher’s Original. Wystarczą tylko „dwa”, bo cukierki jak były pyszne dawniej, tak są i po dziś dzień. Sądzę że nie ma osoby, której nie posmakowałyby one bez reszty. Bogaty i niepowtarzalny smak, pozwalający zatopić się nam w słodkim połączeniu śmietanki i płynnego karmelu sprawia, że odpływamy w dowolnym momencie w słodko-błogi świat.

Producent wymienia następujące powody wyjątkowości cukierków:

  1. śmietankowy cukierek, który zaskakuje delikatnym, karmelowym wnętrzem
  2. bogaty smak, który przypomni Ci że Ty także jesteś kimś wyjątkowym
  3. unikalna receptura, łącząca prawdziwe masło i świeżą śmietankę
  4. ponad 100 lat tradycji
  5. najwyższa jakość Werher’s Original

Dla tych co nie pamiętają tej wyjątkowości lub właśnie dlatego że pamiętają, chcą przywołać ją sobie na nowo, producent cukierków zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest słodka paka Werthersów. Polecam Waszej uwadze. Szczegóły po kliknięciu na plakat:

originals

3609_7

//e.issuu.com/embed.js

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s